Discord SMS Onay Nasıl Alınır?

Discord SMS Onay Nasıl Alınır?

Discord SMS Onay

 

Discord sms onay ile hem sesli konuşabileceğiniz hem de yazışabileceğiniz bir ortama farklı farklı kimlikler ile giriş yapmanızı sağlayacaktır. Discord mobil almış olduğunuz her hesap, katılmış olduğunuz her kanalda size farklı kimlikler sunacağı gibi tanınmamanızı da sağlayacak olan muhteşem bir etkendir. Discord sms onay almak isteyen kişilerin ilk tercih edecekleri ülke genellikle Rusya'dır. Hem uygun fiyatlı discord sms onaydan yararlanmak hem de diğerlerinden daha hızlı onay kodu gelmesi sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Discord sunucularına yapacağınız katılımlar ile birden fazla hesabınızı bu platformda sizlere yeni kanallara katılma ve daha fazla sesli ortamlara dahil olmak gibi avantajlar sunmaktadır. 

 

Discord Mobil Onay Fiyatları

 

Sitemizden alacağınız discord mobil onay ile birlikte sizlerin bütçesini sarsmayacak en uygun fiyatları listelemeye çalışmaktayız. Discord sms onay fiyatlandırma politikamızda ülkelerin ve servislerin durumlarına göre değişikenlik göstermektedir fakat genel anlamda ise sms onay hizmetleri uygun bir ücret karşılığında verilmektedir. Yüklenmiş olan bakiyelerinizden tahsil edilmekte olan bu serviste onay kodlarının gecikmesi gibi yaşanabilecek durumlarda ise ücret iadesi sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Onay kodu alamadığınız bir servis için smsonaylasana.com da hiç bir zaman ücret ödemezsiniz ve bakiyenizden eksilmez. Bakiye yükleyebilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gereklidir. Üyelik işleminden sonra komisyonsuz olarak bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Gizlilikten dolayı endişe duyan ziyaretçilerimiz için mobil onay hizmeti oldukça ideal bir hizmet olmuştur. Farklı ülkere ait olan sanal numaralar ile aralarında bir seçim yapılabilme seçeneği bulunmaktadır. Numara satın aldıktan sonra ise doğrudan mobil onay için kodunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Discord SMS Onay Ne Avantajlar Sağlar ?

 

Kimlik kartınızı verip fiziksel kart almanıza gerek kalmaz. Birden fazla onay kodu dilediğiniz kadar discord hesabı oluşturabilirsiniz.

Günün her saatinde onay kodu alabilirsiniz.

Yeni bir onay kodu her zaman uygun fiyatlıdır ve fiziksel hatlardan ucuzdur.

Hangi ülkenin numarası ile discord hesabı açacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

Basit bir arayüzü bulunan sitemizden hızlı ve kolayca onay kodu alınabilir.

 

Discord SMS Onay Almak Güvenli midir?

 

Discord sms onayı satın aldığınız platformumuz, müşterilerinin kişisel kimlik bilgilerini istemediği gibi sizlerden herhangi bir doğrulama veya kendinizin bilgilerini sunmanızı talep etmez. Bununla birlikte istediğiniz kadar onay kodu alabileceğiniz platformumuzda, kimlerin hangi kodları satın aldığının ve ne için kullandığının bir kaydı tutulmamaktadır. Dileyen dilediği kadar kod alabilmekte ve istediği şekilde kullanabilmektedir. Bu sebepten dolayı hangi numara ile neler yaptığınıza biz müdahale edememekteyiz. Satın aldığınız numaralar ile neler yaptığınız yalnızca sizlerin sorumluluğu altında olan bir eylemdir. Bizler yalnızca sms onay kodu alabilmeniz için köprü vazifesi gören bir siteyiz. Satın almış olduğunuz numara ile neler yapıldığı ile ilgili bir başka kurumlara bilgi vermemekteyiz. Bizler sizlere yalnızca onay kodu satıyoruz ve gerisine de karışmıyoruz. Numarayı satın aldığınız an dan itibaren yapmış olduğunuz her şey sizlerin sorumluluğunda olduğundan dolayı, yapmış olduğunuz işlemlerin sorumluları da siz olmuş olacaksınız. Discord onay kodu aldıktan sonra bir başkası ile yapacağınız görüşmeler de buna dahildir. Biz, sizlerin gizliliğini elbette ki koruyoruz, fakat siz kendi gizliliğinizi koruyamadıktan sonra bizim bu konu ile ilgili yapabileceğimiz başka bir şey olabileceğini de zannetmemekteyiz. 

 


21/11/2022 13:23:08