Sanal Numara Satın Alma Nasıl Yapılır

Sanal Numara Satın Alma Nasıl Yapılır

Sahte Numara Nedir? Sanal Numara Nasıl Kullanılır?

Sahte numara olarak da bilinen sanal numaraların kullanım şekli, bildiğimiz operatörlerden çıkarılan fiziki SIM Kart ile kullandığımız numaralardan biraz daha farklıdır. Numara görünümü fiziki hat aracılığıyla kullanılan numaralar ile aynı olsa da, sahte numara için bir fiziki hat sahibi olmamıza gerek yoktur.

“Sahte Numara Nedir?” Sorgusuyla, Google’da bol bol sanal numaranın ne olduğu ve ne işe yaradığı araştırılmaktadır. İnternet kullanıcıları son zamanlarda yaşanan veri ihlalleri gibi ciddi sorunlar nedeniyle gizlilik konularına çok daha fazla önem vermeye başladılar. Bunun sonucu olarak da, kişisel cep telefonu numaraları yerine bazı platformlarda “Sahte Numara” olarak da bildiğimiz sanal numaraları kullanıyorlar. Sanal Numara satın al işlemi yaparak sosyal medya platformları, üyelik esnasında telefon numarası isteyen platformlar gibi sanal mecralarda kullanabilecekleri sahte numaraları satın almak için ise; “SMS Onay sitesi” adını verdiğimiz numara panellerinden yararlanıyorlar.

SMS Onay sistemleri, tamamen otomatik çalışan ve ihtiyaç duyduğunuz binlerce alan için sanal numara hizmeti veren internet oluşumları olarak karşımıza çıkıyor. Bu sitelerde WhatsApp SMS Onay, Telegram SMS Onay gibi ihtiyaçlarımız dahil olmak üzere bin bir türlü mecrada sanal numara satın alabiliyor ve rahatlıkla telefon numarası doğrulaması yapabiliyoruz. Peki, Sahte Numara Nedir?Sahte numara ne işe yarar?Sahte Numara Nedir?

Sahte numara dediğimiz numaralar, genelde herhangi bir kişi adına ait olmayan sanal numaralardır ve kişisel numaralarımızda yaptığımız SMS Kullanımı, WhatsApp kullanımı, Google Kullanımı gibi işlemleri yapmamıza olanak sağlar. Sanal numaralar başta Türkiye (+90) olmak üzere sayamayacağımız kadar ülke koduyla karşımıza çıkarlar. Bu sanal numaralarla sosyal mecra üyeliklerimizi doğrulayabilir, doğrulama kodu isteyen yerlere kayıt olabilir ve numaramızı paylaşmak istemediğimiz durumlarda kullanabiliriz. Sahte numara satın alma işlemi de tıpkı “Sahte Numara Nedir?” sorusunun cevabı gibi birkaç kelimede özetlenebilir ve gayet anlaşılır, hızlı bir işlemdir.


Sahte Numara Satın Al Nasıl Yapılır?

Sahte numara satın alabilmek için, ilk iş olarak Google gibi bir nimetten faydalanmalı ve kullanabileceğimiz güvenilir sahte numara satın alma siteleri bulmalıyız. Bu tür sitelerin bilinen adı “SMS Onay Sitesi” olarak karşımıza çıkar. Sahte numara ve diğer tabiri ile sanal numara; www.smsonaylasana.com gibi sektörel tecrübesi had safhada olan profesyonel SMS Onay panelleriyle yapıldığında güvenli, pratik bir işlemdir. Adım adım, sahte numara satın al işleminin nasıl yapılabileceğine bir göz atalım;

1.       Öncelikle SMSOnaylasana gibi güvenilir SMS Onay sistemi bulmalıyız. Ardından bu sisteme kayıt olmalı, bu sistemlerde sunulan ve kullanmak istediğimiz Sahte Numara seçimini yapmalıyız.

2.       Hoşumuza giden numarayı bulduysak, hemen ardından güvenli bir şekilde satın almak istediğimiz sahte numaranın ödemesini yapmalı ve siparişimizi tamamlamalıyız. Sektörde bolca yaşanan dolandırıcılık olaylarına maruz kalmamak adına www.smsonaylasana.com gibi güvenilir ve bilindik siteler dışında sitelere ödeme yapmayınız.

3.       Numaramızı satın aldıysak, sahte numara kullanımına geçebiliriz! Sahte numara kullanmak istediğimiz platformda bizden telefon numarası istenen alana gelmeli ve bu alana ikinci adımda satın aldığımız telefon numarasını eksiksiz girmeliyiz. Satın aldığınız numaranın ülke koduna da dikkat etmelisiniz. Türkiye çapındaki telefon numaralarının ülke kodu +90 şeklindedir.

4.       İlgili platforma numaramızı kayıt ettikten sonra, bu numaraya bir SMS gönderilecek ve gelen SMS’teki doğrulama kodu ile telefon numaramızı doğrulamamızı talep edecektir. İlgili numarayı satın aldığımız panelde, numaralar alanından gelen SMS’i görebilirsiniz.

5.       Doğrulama işlemini de yaptıysanız, sahte numara satın alma işleminiz başarıyla tamamlandı ve kullanıma hazırsınız demektir! 


19/02/2022 21:28:20