Trendyol SMS Onay Nasıl Yapılır?

Trendyol SMS Onay Nasıl Yapılır?

Trendyol SMS Onay


Trendyol sms onay istemesinin başlıca sebeplerinden birinin, bir kullanıcının yalnızca sadece bir hesabının olmasını istemesi, hesapların kişiye özel olmasını istemesinden kaynaklanmaktadır. Trendyol sms onay kullanmak isteyen ziyaretçilerimizin ise en çok istediği şey Trendyol indirim kuponları ile daha fazla siparişi daha indirimli fiyata satın alabilmek veya mağazalara yorum, yıldız ve manüpilasyon yapabilmek içindir. Bu tüm Türk halkının hoşuna gidebilecek şeyler olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Peki biz Trendyol sms onay yaptıktan sonra indirim kuponlarını hesaplarımıza nasıl tanımlayacağız ? İşte sorunuzun cevabı şu şekilde, sitemizden aldığınız sms onayın ardından hesabınıza giriş yapıp, marketten veya yemek menüsünden sipariş ettiğiniz ürünün ödeme kısmına geldiğinizde kredi kartı bilgilerini girerken yukarıda bulunan İndirim Kuponu sekmesine veya, yeni üye olduğunuz için hesabınıza tanımlanan indirim kuponu kullan butonuna basarak kullanabileceksiniz.


Trendyol Mobil Onay ile Neler Yapılabilir?


Trendyol mobil onay yaptığınız hesabınıza, her yeni gelen üyeye özel bir indirim kuponu tanımlanır. Bu tanımlanan indirim kuponu ile birlikte ödeme sayfasına ulaştığınızda indirim kuponu kullan veya elinizde bulunan bir indirim kuponu var ise Kupon Kodu kutucuğuna yazarak kullanabilirsiniz. Trendyol mobil onay ile yeni üyeliğinizin indirim kuponu sayısı oldukça fazlalaşacaktır. Bu sebeple mobil onay yaptığınız için eski üyeliğinize gelmeyen kuponlar yeni üyeliğinizde sizlere oldukça fazla sayıda uygun fiyata market, yemek ve dolap gibi çoğu trendyol sayfalarından daha uygun fiyatlara daha ucuz bir şekilde sipariş vermenize yarar. Mobil onay her zaman sizlere, her site için ekstra olarak yeni bir kimlik oluşturacağı gibi yeni indirimler ve uygun fiyatlara alışveriş imkanı sağlar. Bu sebepten dolayı mobil onayın avantajları bir kez daha net bir şekilde anlaşılır olmuştur. Mobil onayın zararı yoktur fakat faydası oldukça da çoktur. Trendyol SMS Onay için Hangi Ülkeleri Kabul Etmektedir?


Trendyol.com aslında fiziksel hat kullanıldığı takdirde her ülkeyi kabul etmektedir fakat sanal numara kullanımında sistemin yakaladığı durumlar olabiliyor. Sanal numara kullanıldığını anladığı durumlarda trendyol hesabınızı askıya alabilir veya kapatabilir. Bu yüzden, fiziksel hat sahibiyseniz trendyol.com üyeliğiniz için tereddüt etmenize gerek yoktur. Her şekilde yeni bir hesap oluşturup yeni bir kimlik sahibi gibi sipariş verebilir ve kredi kartınızın doğruluğunda siparişlerinizi onaylatabilirsiniz. Bunda bir sakınca yoktur. Fakat numaranızın sanal bir numara olmasını tespit ettiği takdirde hesabınıza bazı yasaklamalar gelebiliyor veya siz trendyol.com'a kayıt olmak istediğinizde numaranızın sanal numara olduğunu anlayıp numaranızı kabul etmeyebiliyor. Bu gibi durumlara zaten garanti vermediğimizi bildirmek isteriz.


Trendyol SMS Onay Yaparak Sınırsız İndirim Kuponu Kullanma


Yeni bir üyelik oluşturarak trendyol sms onay yapıp hesaplarınıza tanımlanan indirim kuponları ile satış fiyatının altına her malı satın alabilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeleri karşılayabiliyor olmanız gerektiğinin de altını çizerek, trendyol sizlere her yeni bir üyelik oluşturduğunuzda, yeni bir indirim kuponu tanımlı hesap vermektedir. Bu indirim kuponları ile 100 liralık bir ürünü 70 liraya alabileceğiniz gibi, indirim kuponu tanımlanmış hesabınızda bazı ürünlerde geçerli olduğunun da altını çizmek isteriz. SMS onay yaptığınız her yeni bir üyelik sizlere çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Mobil onay ile sizlere bahsetmemiz gereken fazlaca bilgi olacağı gibi, bu durumları siz kendi çıkarınızda kullanmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine de kendiniz karar vermelisiniz. Bizler yalnızca, sizlerin mutluluğa açılan kapının sadece bir anahtarı görevi görmekteyiz. Hepinize saygılarımızı sunar, sağlıklı günler dileriz.21/11/2022 10:47:54