WhatsApp SMS Onay Nasıl Alınır

WhatsApp SMS Onay Nasıl Alınır

WhatsApp SMS Onay Nedir?

WhatsApp, bildiğimiz gibi bireysel kullanımdan kurumsal kullanıma dek yolu uzayan derin bir anlık mesajlaşma platformudur. Kişisel cep telefonu numaralarımızla veya kurumsal şirket hatlarımızla bir WhatsApp hesabı açarak telefon numarası olan her kişi ile, anlık ve hızlı mesajlaşma gerçekleştirebiliriz.

Bazı durumlarda, WhatsApp için kişisel numaramızı kullanmak istemeyebiliriz. Bulunduğumuz ülke kodunu (+90) içeren telefon numaraları yerine, diğer ülke kodlarına sahip WhatsApp numarasına sahip olmak isteyebiliriz. Bu durumlarda akla gelen ilk konu, “WhatsApp SMS Onay Al” konusudur. Peki, WhatsApp sanal numara ile SMS Onay işlemini nasıl yapabiliriz?WhatsApp SMS Onay nasıl alınır?

 

WhatsApp SMS Onay Nasıl Alınır?

WhatsApp’ta SMS Onay alabilmek için yapmamız gereken ilk şey WhatsApp SMS Onay hizmeti sunabilen güvenilir, kaliteli bir SMS Onay sistemi bulmaktır. İnterette “WhatsApp SMS Onay” araması yaptığımızda karşımıza yüzlerce sonuç çıkacaktır, her ne kadar güzel hazırlanmış siteler görebilseniz de bu sitelerin birçoğu ne yazık ki yetersizdir ve sektöre dair yıllanmış bir tecrübe geçmişi olmadığından kaliteli hizmet sunamamaktadır. WhatsApp SMS Onay dahil birçok işlemi yapabileceğiniz, yılları aşkın deneyimi ve binlerce müşteri sayısı güvencesiyle Smsonaylasana.com SMS Onay paneline hızlıca kayıt olabilir ve telefon onayı işlemleriniz için tam otomatik altyapısı sayesinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.WhatsApp’ta SMS Onayı almak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde olacaktır;

1.       Öncelikle aktif olarak WhatsApp Numara hizmeti sunabilen güvenilir bir SMS onay sitesi bulun. Smsonaylasana.com sistemine buradan kayıt olabilirsiniz.

2.       Onay sisteminde sipariş ekranındaki platformlardan “WhatsApp Onay” kısmını seçin ve karşınıza çıkan numaralara göz atın.

3.       Bu numaralar, WhatsApp onayı için kullanabileceğiniz o anki mevcut numaralardır. Hoşunuza giden numarayı seçin ve sipariş ödemesini yapın.

4.       WhatsApp hesap açma ekranına gelerek, az önce seçtiğiniz numarayı girin ve “şifreniz SMS ile gönderildi.” ekranına gelin.

5.       SMS Onay sitesinde, satın aldığınız numaraların yanında bu numaralara gelen SMS kodları görülür. Bu kodu WhatsApp’a girin.

6.       Artık hazırsınız! Satın aldığınız numara ile WhatsApp’ta sorunsuz bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

 

WhatsApp SMS Onay Güvenilir Mi?

WhatsApp’ta hesap açabilmek için bildiğimiz gibi bir telefon numarası olması şart. Kendi numaranız yoksa, kişisel telefon numaranızla değil de SMS Onayı yaparak güvenle kullanabileceğiniz bir numara arayışındaysanız, Türkiye’deki +90 ülke kodu dışında farklı numaralar almak istiyorsanız da karşınıza çıkan ilk kapı SMS Onay siteleri olacaktır. Peki, bu işlem güvenli midir? SMS Onay zararlı mıdır?

SMS Onay sisteminin normal şartlarda hiçbir zararı yoktur ve yukarıdaki koşullarda faydalanabileceğiniz en güvenilir yöntemlerden biridir. Ancak telefon numarası onay işlemi yapmadan önce halihazırda bu sektörde fazlaca bulunan dolandırıcı sitelere, numara onayı yaptığını söyleyip kişileri aldatarak paranıza göz dikecek şahıslara karşı dikkatli olmalısınız.

SMS Onay işlemine dair görebileceğiniz ilk ve muhtemelen en etkin zarar, fazlaca aktif ve yoğun bir sektör olan numara onayı sektöründe kendine pay çıkarabilmek için sahtekarlık yapan sitelere ve şahıslara paranızı kaptırmanız olacaktır. Smsonaylasana.com SMS Onay paneli gibi güvenilir bir SMS Onay sistemi bulduysanız, ikinci aşama onay işlemi yapacağınız platformlarda illegal, yasa ihlali yapan, platformun kuralları dışında olan davranışlardan kaçınmanızdır. Böyle durumlarda ya SMS Onay için aldığınız numara iptal edilir, ya da ilgili platform hesabınızı kapatır ve bu tarz bir durumda ücret ödediğiniz telefon numarası geri alınamayacağından zarar edersiniz. Bunlar dışında, SMS Onay sistemlerinin normal kullanımlarda sizler için hiçbir zararı olmayacaktır. 


13/02/2022 23:11:58